Profisol
huvudkontor

Profisol Huvudkontor

Profisol Huvudkontor

Industrivägen 39C

433 61 Sävedalen

Visa på karta

Växel: 019-12 89 50

Öppettider:

Måndag: 08.00 - 17.00

Tisdag: 08.00 - 17.00

Onsdag: 08.00 - 17.00

Torsdag: 08.00 - 17.00

Fredag: 08.00 - 17.00

Lördag: Stängt

Söndag: Stängt

Medarbetare

Nordic CEO - Profisol Huvudkontor

Arne Schultz

+47 907 532 81

arne.schultz@profisol.se
Medarbetare

Nordic CFO - Profisol Huvudkontor

Espen Kløvstad

+47 412 23 335

espen.klovstad@profisol.se
Medarbetare

Nordic Marketing Manager - Profisol Huvudkontor

Ulrike Gjermundsen

+47 951 13 823

ulrike.gjermundsen@profisol.se
Medarbetare

Nordic Purchase Manager - Profisol Huvudkontor

Tomas Hassel

+46 8 544 737 27

tomas.hassel@profisol.se
Medarbetare

Nordic Warehouse/Logistics - Profisol Huvudkontor

Jonas Claesson

+46 8 544 737 20

jonas.claeson@profisol.se
Medarbetare

Sales Manager, Sweden - Profisol Huvudkontor

Jonas Eklund

+46 40 626 50 14

jonas.eklund@profisol.se
Medarbetare

Redovisningsansvarig - Profisol Huvudkontor

Anna Nilsson

031 - 757 75 92

anna.nilsson@profisol.se
Medarbetare

HR - Profisol Huvudkontor

Regine Persson

019 - 500 07 93

regine.persson@profisol.se
Medarbetare

Ekonomiassistent - Profisol Huvudkontor

Catrin With

031-757 78 91

catrin.with@profisol.se
Medarbetare

Ekonom - Profisol Huvudkontor

Marianne Kjäll

019 - 500 07 92

marianne.kjall@profisol.se