Profisol

Produktnyheter - 2019.11.29

Introduktionserbjudande

Black friday

Vi firar BLACK FRIDAY – eller BLACKCOAT FRIDAY

Den 1:a januari 2020 får branschen ett nytt typgodkännande gällande brandisolering av ventilationskanaler. Paroc har därför tagit fram ett nytt helhetskoncept PAROC HVAC FIRE med nya ytskiktet BlackCoat. Konceptet lanseras i januari 2020.

Som ett introduktionserbjudande inspirerat av Black Friday erbjuder vi alla kunder som under december månad lägger order på de nya BlackCoat-produkterna att vara med i utlottningen av en iPad 10.2” 128 GB (värde ca 5.500 kr).

Kontakta någon av Profisols säljkontor med din order.

Erbjudandet gäller för order som läggs under december månad 2019. Varje 1000-lapp ger en lott. Dragningen sker i mitten av januari. Ev. vinstskatt betalas av vinnaren.

Dela på social media

Säljare - Solna

Pierre Von Sicard

08 - 544 737 25

pierre.von.sicard@profisol.se

Försäljningschef - Örebro (HK), Malmö

Jonas Eklund

040 - 626 50 14

jonas.eklund@profisol.se

Säljare - Göteborg

Christian Holm

031 - 757 75 97

christian.holm@profisol.se

Säljare - Göteborg

Magnus Söderqvist Wall

031 - 757 75 93

magnus.wall@profisol.se

Säljare - Malmö

Jimmy Hörlin

040 - 626 50 13

jimmy.horlin@profisol.se

Key account manager - Årsta

Jimmy Andersson

08 - 544 737 43

jimmy.andersson@profisol.se

Säljare - Årsta

Micael Forslund

08 - 544 737 44

micael.forslund@profisol.se

Filialansvarig - Växjö

Christer Thörn

0470 - 73 93 01

christer.thorn@profisol.se